برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

شیوه های ارسال در کرکماز استور

امروزه در کناز شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران، شرکت های دیگری نیز به صورت خصوصی به عنوان واسط پستی فعالیت می کنند. اگرچه ممکن است این شرکت های خصوصی  همانند شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران فراگیر نباشند بدین معنی که در تمامی شهر های ایران شعبه فعالیت نداشته باشند، اما خوب می توان گفت که هر کدام از این شرکت ها مزایا و معایب خاص خود را دارند. در زیر به بررسی معرفی شرکت های واسط پستی که با مرجع رسمی محصولات کرکماز همکاری دارند را معرفی می نماییم:

پست جمهوری اسلامی ایران ( پست پیشتاز ):

قدیمی ترین و در عین حال فراگیر ترین شرکت حمل و نقل در ایران، همان شرکت پست ملی می باشد که به قاطعیت می توان گفت در تمامی شهر های ایران و حتی در بسیاری از روستا ها نیز دارای شعبه فعال می باشند و بدین گونه تضمین می شود که هر محموله ای در تمام ناقط ایران دریافت و ارسال می شود. هزینه های پست پیشتاز به عنوان یکی از سرویس های سریع این شرکت، به نسبت دیگر شرکت های حوزه لاجستیک بسیار کم می باشد و این به نوعی یکی از نقاط قوت این شرکت پستی می باشد. همچنین پیگیری مرسولات پستی در هر لحظه به لطف وجود کد رهگیری ابه صورت آنلاین و بدون نیاز به مراجع به شرکت پست و یا یکی از شعب آن، مقدور است به گونه ای که شرح لحظه به لحظه موقعیت مکانی و زمانی مرسوله پستی درج شده و امکان مشاهده آن وجود دارد.

شرکت کالارساانان چاپار

یکی از شرکتهای حوزه لاجتسیک، شرکت کالارسانان چاپار می باشد که امروزه به صورت وسیعی در تمامی مراکز استان ها و همچنین بسیاری از شهر های ایران، دراای شعبه فعال است. شرکت کالا رسانان چاپار یا به اختصار همان شرکت چاپارف دارای سرویس های بی نظیری هم برای فرستنده و هم برای گیرنده می باشد. علاوه بر این برای فروشگاه های اینترنتی قابل اعتماد دارای، سرویس ها و خدمات بی نظیری نیز است. اگرچه ممکن است هزینه های حمل و نقل شرکت چاپار به نسبت شرکت ملی پست، اندکی بیشتر باشد، اما به علت ارسال سریع بسیار مورد استقبال واقع شده است به گونه ای که ارسال مرسولات پستی برای شهر تهارن در اغلب موارد 1 روز و یا نهایتا دو روز طول می کشد. همچنین برای دیگر شهر های نیز 2 روز و نهایتا 3 روز طول خواهد کشید. جهت آگاهی از شهر هایی که دارای شعبه فعال چاپار می باشند هم می توان به وب سایت رسمی این شرکت مراجعه نمود و هم می توان با شماره ثابت 02164085 تماس حاصل فرمایید.

همانند شرکت ملی پست، برای پیگیری مرسولات پستی در این شرکت نیز، سامانه آنلاینی در نظر گرفته شده است که با وارد کردن کد رهگیری می توانید موقعیت فعلی سفارش خود را به صورت دقیق، استعلام بگیرید.

شرکت تیپاکس

شرکت تیپاکس نیز یکی از شرکت های لاجستیک معروف و شناخته شده در ایران است که قدمتی چندین ساله دارد. این شرکت نیز سعی بر آن دارد که در کمترین زمان ممکن و بسیار سریع بسته ها و مرسولات پستی را جا به جا نماید. ممکن است که تعداد شعب پست تیپاکس در این مرز و بوم به اندازه شرکت ملی پست نباشد اما قطعا از هر شرکت لاجستیک دیگری از جمله شرکت چاپار شعب بیشتری دارد و تقریبا در تمامی شرکت های کوجک و بزرگ ایران شعبه دارد. این شرکت نیز برای پیگیری مرسولات پستی خود از سامانه ای آنلاین استفاده می نماید که به کمک کد رهگیری می توان مرسولات خود را به صورت لحظه ای رهگیری کرد.

سوال: مرجع رسمی محصولات کرکماز از کدام سیستم لاجستیک استفاده می نماید؟

از آنجا که یکی از شیوهای خرید در کرکماز استور، پرداخت به صورت درب منزل است و باز از آنجا که جهت خدمات سی او دی یا همان پرداخت درب منزل، کرکماز استور با شرکت کالارسانان چاپار قرار داد دارد، لذا تمامی سفارشاتی که به صورت پرداخت درب منزل ثبت می شوند، توسط شرکت کالارسانان چاپار ارسال و تحویل شما همراهان گرامی خواهد شد. به محض ارسال توسط این شرکت، پیامکی به شماره ثبت شده هنگام ثبت سفارش ارسال خوهد شد که شامل هزینه های ارسال، هزینه های خدمات و همچنین کد رهگیری می باشد. در ضمن در همین پیامک لینکی درج شده است که باکلیک کردن بر روی آن می توان مستقیما مرسوله خودرا رهگیری نمایند.

اگر پرداخت از طریق درگاه های پراخت موجود در فروشگاه و به صورت آنلاین صورت گیرید، انتخاب واسط پستی توسط خود خریدار صورت خواهد گرفت و قطعا قبل از ارسال با خریدار محترم تماس برقرار خواهد شد و هماهنگی های لازم به عمل خواهد آمد.

سوال: هزینه های ارسال چگونه پرداخت می شود؟

هزینه های ارسال در کرکماز استور کاملا رایگان است و شما همراهان گرامی غیر از هزینه خود محصول ( چه به صورت پرداخت درب منزل و چه به صورت پرداخت آنلاین ) هیچ هزینه دیگری پرداخت نخواهید کرد.

با تشکر از شما.

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم