برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

شیوه های پرداخت

هنگام ثبت سفارش در مرجع رسمی محصولات کرکماز می توان به دو شیوه عمل نمود. پرداخت از طریق درگاه های پرداخت و همچنین پرداخت به صورت درب منزل. در این نوشته قصد داریم هر دو مورد را به صورت کامل شرح دهیم:

پرداخت به صورت درب منزل

اگرچه کرکماز استور دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین دارای نماد ثبت رسانه های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلاکمی می باشد، اما جهت اطمنیان خاطر شما همراهان گرامی، امکان پرداخت مبلغ کالا را درب منزل فراهم نموده است. در این راستا صاحبان امتیاز فروشگاه کرکماز با شرکت کالارسانان چاپار به عنوان شرکت لاجتسیک قرار داد عقد نموده و این شرکت متعهد است که خدمات پرداخت درب منزل یا همان COD را فراهم نماید. این شرکت واسط پستی نیز همانند تمامی شرکت های لاجستیک، درصدی را تحت عنوان خدمات سی او دی از مبلغ کل کالا کم خواهد کرد و نهایتا مبلغ دریافتی کالا را بعد از 10 روز به حساب فروشگاه واریز خواهد نمود. طی قراردادی که کرکماز استور با شرکت چاپار عقد کرده است، هزینه خدمات درب منزل، 2.5 درصد مبلغ کالا می باشد. بنابراین هنگام ثبت سفارش به صورت پرداخت درب منزل، مبلغ کالا حدود 2.5 درصد افزایش قیمت خواهد داشت.

شما همراهان گرامی می توانید سفارش خود را به صورت پرداخت درب منزل ثبت نمایید. پس از همکاران ما با شماره موبایلی که شما عزیزان هنگام ثبت سفارش در پروفایل خود ثبت نموده اید، با شما تماس خواهند گرفت، شرایط را به صورت واضح برای شما شرح خواهند داد، مبلغ نهایی کالا را محاسبه خواهند کرد.

کرکماز استور برای سفارش هایی که به صورت درب منزل ثبت شده اند، مبلغ ناچیزی را تحت عنوان بیعانه دریافت خواهد کرد که از مبلغ نهایی کالا، کسر خواهد شد و نهایتا مبلغ باقیمانده درب منزل پرداخت خواهد شد.

پرداخت از طریق درگاه های پرداخت

از آنجا که کرکماز استور دارای نماد اعتماد الکترونیک می باشد و همچنین صاحب امتیاز فروشگاه نیز دارای پروانه کسب بوده، با طی مراحل اداری و همچنین احراز هویت موفق به کسب درگاه پرداخت ملت از شرکت به پرداخت و همچنین درگاه پرداخت بانک ملی از شرکت سداد شده است. شما همراهان گرامی می توانید در صورت فعال نمودن رمز دوم پویا، به درگاه پردخت بانک ملت و یا ملی موجود مراجعه نموده و مبلغ کالا را به صورت کامل پرداخت نمایید. در این شرایط از آنجا که پرداخت کامل انجام گرفته و به صورت درب منزل نیست، هیچ هزینه دیگری تحت عنوان خدمات سی او دی یا خدمات پرداخت درب منزل اضافه نخواهد شد.

با تشکر از همراهی شما

فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم