برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

درباره کرکمازمانند تمام شرکت های موفق دنیا، کرکماز نیز زمانی از صفر شروع به کار کرد. در سال 1972 در کارگاهی کوچک به مساحت 50 متر، شرکت کرکماز  فعالیت خود را آغاز نمود. شور و نشاطی باور نکردنی در میان موسسی وجود داشت که آن ها را روز به روز، به سوی طراحی و تولید محصولاتی با کیفیت و ممتاز سوق می داد به گونه ای که فعالیت خود را با طراحی و تولید سرویس های قابلمه، ظروف غذا خوری و همچنین سرویس های قاشق و چنگال با قدرت هرچه بیشتر شروع کردند به نحوی که امروز به بیش از 120 کشور جهان صادرات دارند و بزرگترین فروشگاه های مفهومی را در سراسر جهان دایر کردند.

تا به امروز 48 سال است که شرکت ترکیه ای کرکماز با به کار بردن نیروی کار واجد شرایط، مهندسین مجرب، استفاده از تکنولوژی های پیشرفته روز دنیا و اختصاص بودجه های کلان به بخش تحقیق و توسعه، قدم های محکمی را در راستای تولید محصولاتی با کیفیت برداشته است که نتیجه آن نیز هم اکنون مشخص است.

شرکت کرکماز در مدیریت پسماند ها، استفاده از موادی با کمترین آلایندگی و رعایت تمام استاندارد های محیطی زیستی، سعی بر آن داشته که سازگار با محیط زیست عمل نماید. علاوه بر این، کرکماز بخش مهمی از اشتغال زایی کشور ترکیه را نیز پوشش داده است.

کرکماز امروزه یک برند جهانی است، در 120 کشور جهان محصولات خود را به فروش می رساند. بیش از میلیون ها محصول را تا به امروز صادر کرده است و توانسته است پا به پای شرکت های بزگری چون بوش، فیلیپس، پروفی کوک، تفال و ... حرکت نماید و قدم بردارد. با راه اندازی بخش تحقیق و توسعه، به روز بودن خود را تضمین کرده است تا هیچگاه از قافله عقب نماند.

شرکت کرکماز به طراحی و تولید محصولات با کیفیت، که روز به روز بهتر می شوند، معروف است. این نیز به لطف بخش R & D یا همان تحقیق و توسعه است که از روز های اول تاسیس در این شرکت، جا افتاد. محصولات کرکماز، علاوه بر اینکه همپای مدرنیته پیش می رود، کاملا سازگار با محیط زیست بوده و بر اساس استاندارد های سلامت طراحی و تولید می شوند.

کرکماز در سال 1972 در شهر استانبول در یک کارگاه 5 متری فعالیت خورد با طراحی و تولید، سرویس های قاشق و چنگال و همچنین پارچ و لیوان آغاز نمود. هم اکنون محصولات خود را به 120 کشور جهان عرضه می کند و سالانه بیش از 6.5 میلیون محصول به فروش می رساند. هم اکنون این شرکت ترکیه ای بیش از 1250 کارمند دارد. امروزه مساحت کارخانه های کرکماز بیش از 75000 متر مربع می باشد. 19 درصد تولیدات داخلی این شرکت را لوازم برقی و 8 درصد آن را ظروف غذاخوری تشکیل می دهد. هم اکنون در سطح تریکه و جهان دارای 750 نماینده رسمی می باشد.

1972

کرکماز تولید خود را در یک کارگاه کوچک 50 متری خود آغاز کرد.

1980

 کارخانه کرکماز گسترش یافت و به مساحت 800 مترمربع فعالیت خود را در بایرام پاشا آغاز کرد

1988

با افزایش تقاضا ، کارخانه کرکماز در زمینی به مساحت 5.000 مترمربع در کوچوکوی شروع به کار کرد

1988

کرکماز طراحی و تولید لوازم برقی را آغاز نمود.

 1990

کرکماز اولین صادرات خود را به لبنان انجام داد و اولین قدم را در خارج از مرزهای ترکیه برداشت..

 1997

جهت طراحی و تولید لوازمی از جسن استیل ضد زنگ، کارخانه کرکماز به کارخانه

 Kocaeli-Kandıra   واقع در زمینی به مساحت 18880 متر مربع منتقل شد.

2001

محصولات شرکت کرکماز به 90 کشور جهان صادر شد.

. 2004

کارخانه تولید لوازم برقی جدا شد و به کارخانه ای دیگر به مساحت 10000 متر مربع در استانبول-ساریگازی انتقال یافت.

2009

از این تاریخ به بعد شرکت کرکماز، تمامی نشان های استاندارد همچون ISO 9001 را از آن خود کرد و به گواهینامه های مدیریت کیفیت در سطح جهانی دست یافت.


فهرست

کد QR

تنظیمات

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم